Wydarzenia sportowe

Od wielu lat kierując się naszym ogromnym zamiłowaniem do sportu oraz chęcią do pracy, pomagamy organizować oraz sami organizujemy ciekawe wydarzenia sportowe w naszym rodzinnym mieście Łodzi.

03 WRZ 2018

Bieg Grohmana na dystansie 1 mili

Kolejny Sukces Sary Dominiak. Tym razem nasza koleżanka z Netmi Group uplasowała się w czołówce Biegu Grohmana na dystansie 1 mili odbywającego się w Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

30 LIP 2018

Bieg z okazji 595 urodzin Łodzi

Miło nam poinformować iż nasza koleżanka z Netmi Group Sara Dominiak podopieczna znakomitego trenera Stanisław Jaszczak trenująca na co dzień w RKS ŁÓDŹ zwyciężyła w Biegu na 595 urodziny Łódź.

18 CZE 2018

Finały Łódzkiej Ligi Piłki Ręcznej

W dniach 18-19.06.2018 na hali UKS Anilana odbyły się finały Łódzkiej Ligi Piłki Ręcznej dzieci, które były zwięczeniem trwających od kilku miesięcy rozgrywek. Dla zespołów klas IV uczestniczących w rozgrywkach koszulki ufundowała Grupa Reklamowo-Szkoleniowa NETMI GROUP.

18 LUT 2018

Mateusz Rzeźniczak w barwach Netmi Group

Brązowy medalista Mistrzostw Europy - Mateusz Rzeźniczak w barwach Netmi Group na Mistrzostwach Polski.

30 STY 2018

Medalista Mistrzostw Europy

Mateusz Rzeźniczak i francuski lekkoatleta specjalizujący się w biegach sprinterskich Jimmy Vicaut

28 STY 2018

Zwycięskie rozpoczęcie sezonu halowego

Dnia 28.01.2018 odbył się pierwszy kontrolny start lekkoatletyczny w Centralnym Ośrodku Olimpijskim w Spale naszej koleżanki z zespołu Sary Dominiak. Sara wystartowała na 1500m prowadząc samotnie od początku do końca. Uzyskała pierwsze miejsce. Cieszymy się, że Sara jest częścią naszego zespołu i możemy ją wspierać.

18 STY 2018

Gala Finałowa Plebiscytu Energia Kultury

Miło Nam poinformować, że firma Netmi została partnerem Gali Energia Kultury. Plebiscyt jest uważany za najważniejsze Łódzkie wydarzenie.

10 WRZ 2017

Pierwszy półmaraton Łódzki

Półmaraton Łódzki to pierwszy taki bieg w Łodzi. Celem biegu jest promocja naszego miasta oraz zwrócenie uwagi na jego bogactwo i możliwości spędzania aktywnie swojego wolnego czasu w pięknym otoczeniu.

28 SIE 2017

Bieg Grohmana – sprawdź się na milę!

Najlepsze zawodniczki w Biegu Grohmana z okazji 20-lecia Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej nagrodzone. Nagrody wręczał Marek Michalik, Prezes ŁSSE S.A. W kategorii kobiet zwyciężyła zawodnika RKS Łódź, którą prowadzi znakomity trener Stanislaw Jaszczak.

17 SIE 2017

Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich

Marka Position1 należącą do Netmi Group w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu.

24 LIP 2017

WSPIERAMY SPORTOWCÓW

Position1 nie tylko działa w świecie internetu od zawsze interesował nas sport dlatego jesteśmy dumni że możemy wspierać sportowe talenty. Mateusz Rzeźniczak z RKS Łódź w tym sezonie letnim stawał wielokrotnie na podium najważniejszych imprez lekkoatletycznych. Wystartował rownież w sztafecie na Mistrzostwach Europy! Mamy nadzieję że dobra passa będzie trwała jak najdłużej.

16 LUT 2017

ORLEN CUP ŁÓDŹ 2017

Orlen Cup Łódź 2017 to międzynarodowy mityng lekkoatletyczny podczas którego będzie można zobaczyć rywalizację największych gwiazd polskiej i światowej lekkoatletyki. Nasza firma zajmuje się kampanią reklamową wydarzenia w internecie.

31 GRU 2016

ABM 32 ŁÓDZKI BIEG SYLWESTROWY

Razem z Regionalną Radą Olimpijską oraz Urzędem Miasta Łodzi zorganizowaliśmy tradycyjny łódzki bieg sylwestrowy. Wspieramy to wydarzenie od 5 lat ale tym razem nasza marka Position 1 była sponsorem tytularnym biegu. Udział w imprezie wzięło ponad 1300 osób.

09 GRU 2016

SPOTKANIE Z OLIMPIJCZYKAMI

Jako firma Netmi i nasza marka Position1 organizowaliśmy razem z Regionalną Radą Olimpijską wyjątkowe wydarzenie podczas którego spotkało się ponad 40 osobistości ze świata sportu z dawnych lat. Impreza odbyła się w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Uczestnicy tego spotkania mogli porozmawiać m.in. z Ryszardem Szurkowskim – jednym z najwybitniejszych kolaży szosowych i z Wandą Panfil maratonką, mistrzynią świata z 1991 roku..

03 LIP 2014

MAŁY KLUB WIELKICH MISTRZÓW

Nasza firma pomagała przy wydaniu książki z okazji 90-lecia Rudzkiego Klubu Sportowego.

24 MAJ 2014

12 BIEG ULICĄ PIOTRKOWSKĄ ROSSMANN RUN

W 12 edycji biegu wzięło udział ponad 3 tys uczestników. Nasza firma ściśle współpracowała z organizatorami tej imprezy. Firma Netmi odpowiedzialna była za promocję wydarzenia, zaprojektowaliśmy oraz wyprodukowaliśmy materiały reklamowe.

13 KWI 2014

TRASY BIEGOWE W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM

Firma Netmi uczestniczyła w projekcie „Wyznaczanie i oznakowanie tras biegowych w województwie łódzkim, organizacja biegów przełajowych na tych trasach oraz promowanie zadania wśród mieszkańców województwa łódzkiego”. Współpracowaliśmy z Urzędem Marszałkowskim województwa łódzkiego, z Akademią Sportu i Zdrowia oraz Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych. Zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy oraz zamontowaliśmy tablice-legendy informujące o przebiegu tras biegowych. Nasze tablice są umiejscowione m.in. w: Łagiewnikach, Grotnikach, Bronisławowie i Spale.