Marketing szeptany

Wiele firm proponuje marketing szeptany jako osobną usługę, u nas jest to opcja wspierająca pozycjonowanie danego serwisu, która nie ulega zmianie przez cały okres trwania umowy.

 

Marketing szeptany (ang. whisper marketing, word of mouth marketing) – to działania marketingowe mające za zadanie dotarcie z informacją marketingową do odbiorcy za pośrednictwem bezpośredniego, wyglądającego na „spontaniczny” przekazu ustnego.

 

Marketing szeptany, Marketing rekomendacji, Internet amplyfying

Taka forma marketingu to najlepszy sposób bezpośredniego dotarcia do określonej grupy docelowej.

Jej celem jest angażowanie w dyskusję na temat promowanej marki w środowisku mediów społecznościowych (fora, blogi, portale społecznościowe), zapewniając tym samym zwiększenie zainteresowania promowanymi produktami i usługami.

Główną jego zaletą  jest możliwość kreowania nie tylko pozytywnego wizerunku, ale również przekazywanie informacji na temat wybranego elementu jaki charakteryzuje dany produkt.

Dodatkowym atutem jest jego elastyczność i dopasowanie formy wypowiedzi, do sytuacji jaka w chwili obecnej dzieje się na rynku danego produktu, czy nawet sytuacji firmy promującej dany produkt.


 

Position1 to najlepsza firma pozycjonująca strony internetowe w Łodzi. Zleć nam usługę pozycjonowania Twojej strony, a w pakiecie otrzymasz responsywny serwis www, 10 kont społecznościowych i usługę marketingu szeptanego.